Teslimat Bilgileri

Siparişiniz onaylandıktan sonra 8 iş günü içerisinde belirtilen teslimat adresine gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilmektedir.

Alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Kargo takip süreci siparişiniz kargoya verildiğinde başlayacaktır. Siparişinizin takibi için www.desiconcept.net ana sayfasında sağ üst menüde yer alan “Sipariş Takip” linkinden direkt ulaşabilirsiniz. Siparişinizi kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Sipariş verildikten sonra teslim alacak kişi ve adres bilgileri değiştirilememektedir. Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için lütfen adres bilgilerinizi (mahalle, cadde, sokak, bina/daire no, vb…) eksiksiz doldurunuz.


KARGO TESLİM ALINIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR:

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin eksiksiz ve hasarsız olduğundan emin olunuz.

Hasarlı veya eksik ürün teslim edilmesi durumunda mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almadan geri gönderiniz.

İhtiyaç halinde 0538 835 76 44 numaralı telefondan ulaşarak her konuda destek alabilirsiniz. Teslimat sırasında teslim alacak ilgili kişinin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

4000 TL ve Üzeri Alışverişlerde
Kargo Ücretsiz
7/24
Destek
Yardım Hattı
0538 835 7644